Organizacji WiN 32a - inwestycja położona jest w Łodzi w środkowej części Bałut przy ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość (WiN) 32a. Jest to spokojna i cicha okolica umożliwiająca szybki dojazd zarówno do centrum miasta jak i pozostałych dzielnic Łodzi. Wielką zaletą tej lokalizacji jest bliskość dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo- usługowej a także społecznej. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się między innymi przedszkole, gimnazjum, liczne sklepy osiedlowe, salony urody i placówki banków, a także supermarkety czy rynek bałucki. Kolejnym atutem tej inwestycji są, niewątpliwie, otaczające ją, liczne tereny zielone takie jak parki, skwery czy place zabaw, takie jak Park im. Szarych Szeregów, Park Ocalałych i Park Hellenów.

Zaprojektowano kameralny, czterokondygnacyjny, budynek z parterem przeznaczonym na cele usługowe oraz ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców. Budynek charakteryzuje nowoczesna architektura łącząca odcienie bieli, szarości, brązu i aluminium. Nasza oferta obejmuje 5 komfortowych mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 70 m2 oraz przestronny, dwu-pozimowy apartament o powierzchni 109 m2 na ostatnim piętrze. Na jednej kondygnacji znajdują się tylko 2 mieszkania, a każde z nich posiada wygodny taras lub balkon o powierzchni od 5,13 m2 do nawet 25,45 m2. Mieszkania cechuje duża funkcjonalność a zarazem atrakcyjność, dzięki przemyślanej aranżacji pomieszczeń z możliwością wykorzystania maximum dostępnej powierzchni użytkowej.

Cała nieruchomość otoczona jest ogrodem z elementami małej architektury i stojakami na rowery i placem zabaw dla dzieci.
Na parterze oferujemy Państwu wynajem lub sprzedaż około 101 m2 powierzchni usługowej z możliwością podziału, idealnie nadającej się na potrzeby biur, sklepów, banków lub innych lokali usługowych.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim. Sprzedajemy wyłącznie gotowe mieszkania, bez konieczności podpisywania umów deweloperskich.

Kliknij na poniższe wizualizacje, aby zobaczyć je w powiększeniu.