Sierakowskiego 19 - to inwestycja zlokalizowana w zachodniej części Łódzkich Bałut na tzw. „Starych Bałutach”, w bliskim sąsiedztwie Centrum Miasta i Manufaktury. Korzystna lokalizacja, a także dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami Łodzi, czyni z niej miejsce wprost idealne do zamieszkania, zwłaszcza dla osób ceniących wygodę, spokój i czas. Zaletą Inwestycji jest przede wszystkim bliskość dobrze rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej jak i społecznej. W pobliżu ul. Sierakowskiego znajdują się, bowiem, liczne kioski i sklepy w tym również supermarkety, salony urody, placówki bakowe, kluby fitness, przedszkola i szkoły razem z nowopowstałymi orlikami, a także piękne miejsca do spędzania wolnego czasu i rekreacji takie jak Park przy ul. Hipotecznej i Park na Julianowie. Sierakowskiego 19 to spokojna i cicha okolica zapewniająca jednocześnie łatwy i szybki dojazd do Centrum.

W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 12 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 40 m2 do 53 m2 (mieszkania 2 i 3 pokojowe). Każde mieszkanie posiada narożny, przestronny taras. Zadbaliśmy o komfort mieszkańców dzięki zastosowaniu podwójnych garaży na poziomie parteru i podziemia wyposażonych w platformy ułatwiające parkowanie. Budynek wyposażony jest w nowoczesną, cichobieżną windę osobą umożliwiającą zjazd do garaży z każdej kondygnacji. Do mieszkań przyporządkowane są komórki lokatorskie znajdujące się na poziomie podziemia. Inwestycję wyróżnia nowoczesna, przyjazna architektura w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i technologią wykonania. Wokół budynku zaplanowano aranżację, wspólnej dla wszystkich mieszkańców, przestrzeni zielonej z elementami małej architektury i parkingiem dla rowerów. Cały teren inwestycji został ogrodzony zapewniając tym samym kameralny klimat i bezpieczeństwo mieszkańców.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim. Sprzedajemy wyłącznie gotowe mieszkania, bez konieczności podpisywania umów deweloperskich.
Na parterze oferujemy Państwu wynajem lub sprzedaż powierzchni usługowej, idealnie nadającej się na potrzeby biur, sklepów, banków lub siedziby firm.

Planowany odbiór Inwestycji – IV kwartał 2018 roku

Kliknij na poniższe wizualizacje, aby zobaczyć je w powiększeniu.